Przeglądasz teraz

Charakter

Cavapoo to pies o bardzo przyjaznym i łagodnym charakterze, niesamowicie towarzyski i ciekawski, świetnie dogada się z dziećmi oraz z innymi zwierzętami. Nie jest to jednak pies kanapowy. Cavapoo potrzebuje bardzo dużo ruchu, długich spacerów i częstej zabawy.

Cavapoo charakter

Cavapoo charakter – co musisz wiedzieć o tej rasie psa?

Cavapoo to rasa psa, której początki sięgają lat 90 XX. wieku. Powstała ona przez skrzyżowanie dwóch ras: pudla miniaturowego oraz psa rasy cavalier king charles spaniel. Jakie cechy posiada piesek tej rasy i dla kogo będzie idealny? Poznaj cavapoo opinie specjalistów!
Cockapoo czy Cavapoo

Cockapoo czy Cavapoo? Porównanie ras psów

Cockapoo czy Cavapoo? Choć obie rasy są stosunkowo podobne i są krzyżówkami pudla i spaniela, mogą różnić się subtelnymi niuansami. Dowiedz się więcej na ten temat, czytając poniższy artykuł.
Cavapoo vs Cavachon

Cavapoo vs Cavachon – porównanie ras

Cavapoo i Cavachon to dwie rasy psów, które są popularne ze względu na swoje małe rozmiary i przyjazne usposobienie. Dowiedz się więcej i zapoznaj się bliżej z tematem artykułu ''Cavapoo vs Cavachon - porównanie ras''.
Cavapoo vs Toy Poodle

Cavapoo vs Toy Poodle. Różnice i podobieństwa

Rozważasz adopcję psa rasy Cavapoo lub Toy Poodle? Koniecznie przeczytaj poniższy artykułu, który rozwinie zagadnienie zawarte w tytule artykułu ''Cavapoo vs Toy Poodle. Różnice i podobieństwa''.
Cavapoo vs Goldendoodle

Cavapoo vs Goldendoodle – czym się różnią te rasy?

Zarówno Cavapoo jak i Goldendoodle są rasami hybrydowymi. Pierwsza z nich wynika ze skrzyżowania pudla z King Charles Cavalier Spanielem, druga pudla z Golden Retrieverem. Dowiedz się więcej na temat różnic między obiema rasami. Oto: Cavapoo vs Goldendoodle.
Havapoo vs Cavapoo

Havapoo vs Cavapoo – porównanie charakterów obu ras

Havapoo i Cavapoo to hybrydowe rasy psów. Havapoo powstał ze skrzyżowania pudla z Hawańczykiem, a drugi z hybrydy pudla i King Charles Cavalier Spaniela. Poznaj więcej podobieństw i różnic obu psów: oto Havapoo vs Cavapoo - porównanie charakterów obu ras.
Maltipoo czy Cavapoo

Maltipoo czy Cavapoo – różnica temperamentów

Maltipoo i Cavapoo powstały w wyniku skrzyżowania dwóch ras: pudla i Maltańczyka w przypadku Maltipoo i pudla i King Charles Cavalier Spaniela w przypadku tego drugiego. Dowiedz się więcej na temat różnic temperamentów. Maltipoo czy cavapoo?
Cavapoo vs Mini Goldendoodle

Cavapoo vs Mini Goldendoodle. Dwie największe różnice tych ras!

Mini goldendoodle i cavapoo są rasami hybrydowymi. Obie powstały w wyniku skrzyżowania dwóch ras: pudla i Golden Retriever (goldendoodle) oraz pudla i Cavalier King Charles Spaniela (cavapoo). Dowiedz się więcej na ich temat: oto cavapoo vs mini goldendoodle
imiona dla cavapoo

Imiona dla Cavapoo. Propozycje imion dla pupila

Imiona nadawane zwierzakom powinny być przemyślane, bowiem będą one towarzyszyć im przez całe życie. Jakie imiona dla cavapoo są najlepsze? Poznaj propozycje imion dla psa rasy Cavapoo oraz dowiedz się o radach dotyczących wyboru imienia dla psa.
cavapoo wady i zalety

Cavapoo – wady i zalety tej rasy

Hybrydowa rasa Cavapoo jest znana z wielu pozytywnych cech, takich jak inteligencja, towarzyskość czy przyjazne usposobienie. Dowiedz się więcej na temat Cavapoo - wady i zalety tej rasy.