Ewelina Jaśniak

Studentka weterynarii na Uniwersytecie Warszawskim. Z pasją podchodzi do tego co robi i jest głodna nowej wiedzy.

Karma sucha dla kota – jak wybrać najlepszą?

Karma sucha dla kota jest jednym z najważniejszych składników diety naszych czworonogów. Wybór odpowiedniego rodzaju karmy może wpłynąć na zdrowie i samopoczucie kota. W dzisiejszych czasach na rynku dostępnych jest wiele różnych marek i rodzajów karmy suchej, co może przyprawić właścicieli o ból głowy. W niniejszym artykule przedstawimy poradnik, jak wybrać najlepszą karmę suchą dla kota.

Czym jest karma monobiałkowa dla psa?

Karma monobiałkowa dla psa to rodzaj diety opracowanej specjalnie po to, by dostarczać wszystkich niezbędnych składników odżywczych dla optymalnego zdrowia, bez żadnych negatywnych skutków ubocznych. Składa się z jednego źródła białka i nie zawiera węglowodanów ani innych składników, które mogłyby powodować problemy trawienne. Ten rodzaj diety staje się coraz bardziej popularny ze względu na swoją prostotę i korzyści zdrowotne, zwłaszcza w porównaniu z tradycyjnymi komercyjnymi karmami dla zwierząt.
Cavapoo szczeniaki

Cavapoo – szczeniaki. Adopcja małego Cavapoo

Cavapoo to niezwykła rasa wyróżniająca się towarzyskim usposobieniem oraz pogodą ducha. Ile kosztuje szczeniak tej rasy? Czego nie wolno robić małemu Cavapoo oraz jak nauczyć go załatwiać swoje potrzeby fizjologiczne na zewnątrz? Poznaj informacje o Cavapoo szczeniaki.
cavapoo jak duży rośnie

Cavapoo – jak duży urośnie twój pupil?

Psy rasy Cavapoo słyną ze swojego pogodnego usposobienia oraz inteligencji. Jak wygląda natomiast sytuacja w kontekście rozmiaru zwierzaka? Cavapoo - jak duży rośnie oraz co wpływa na jego rozmiar.
cavapoo opinie

Cavapoo – opinie. Co ludzie sądzą o tej rasie?

Rasa Cavapoo powstała dzięki skrzyżowaniu pudla z z King Charles Cavalier Spanielem. Cavapoo - opinie. Co ludzie sądzą o tej rasie? Poznaj poglądy właścicieli psów rasy Cavapoo na temat pielęgnacji oraz temperamentu tych małych piesków.
Cavapoo vs Toy Poodle

Cavapoo vs Toy Poodle. Różnice i podobieństwa

Rozważasz adopcję psa rasy Cavapoo lub Toy Poodle? Koniecznie przeczytaj poniższy artykułu, który rozwinie zagadnienie zawarte w tytule artykułu ''Cavapoo vs Toy Poodle. Różnice i podobieństwa''.
Cavapoo vs Goldendoodle

Cavapoo vs Goldendoodle – czym się różnią te rasy?

Zarówno Cavapoo jak i Goldendoodle są rasami hybrydowymi. Pierwsza z nich wynika ze skrzyżowania pudla z King Charles Cavalier Spanielem, druga pudla z Golden Retrieverem. Dowiedz się więcej na temat różnic między obiema rasami. Oto: Cavapoo vs Goldendoodle.
Havapoo vs Cavapoo

Havapoo vs Cavapoo – porównanie charakterów obu ras

Havapoo i Cavapoo to hybrydowe rasy psów. Havapoo powstał ze skrzyżowania pudla z Hawańczykiem, a drugi z hybrydy pudla i King Charles Cavalier Spaniela. Poznaj więcej podobieństw i różnic obu psów: oto Havapoo vs Cavapoo - porównanie charakterów obu ras.
Cavapoo vs Mini Goldendoodle

Cavapoo vs Mini Goldendoodle. Dwie największe różnice tych ras!

Mini goldendoodle i cavapoo są rasami hybrydowymi. Obie powstały w wyniku skrzyżowania dwóch ras: pudla i Golden Retriever (goldendoodle) oraz pudla i Cavalier King Charles Spaniela (cavapoo). Dowiedz się więcej na ich temat: oto cavapoo vs mini goldendoodle
cavapoo gdzie kupić

Cavapoo – gdzie kupić rasowego psa?

Cavapoo to popularna rasa psów, która cieszy się rosnącą popularnością ze względu na swój miły i przyjazny charakter. Przyjrzymy się kilku opcjom, dzięki którym poznasz odpowiedź na pytanie ''cavapoo - gdzie kupić?''.
cavapoo waga

Cavapoo – waga. Ile waży pies rasy cavapoo?

To, na co warto zwrócić uwagę przy hodowli lub adopcji psa cavapoo, to między innymi waga. Zgodnie z tytułem artykułu cavapoo - waga, przyjrzymy się temu, jaka jest optymalna waga dla tej rasy oraz jakie czynniki mogą wpływać na jej zmiany.
cavapoo wady i zalety

Cavapoo – wady i zalety tej rasy

Hybrydowa rasa Cavapoo jest znana z wielu pozytywnych cech, takich jak inteligencja, towarzyskość czy przyjazne usposobienie. Dowiedz się więcej na temat Cavapoo - wady i zalety tej rasy.
karma dla cavapoo

Karma dla Cavapoo. Czym żywić pupila?

Cavapoo jest rasą hybrydową, która powstała w wyniku połączenia dwóch ras: King Charles Cavalier Spaniela oraz pudla. W tym artykule zapoznasz się z tematem ''Karma dla Cavapoo'', który pomoże Ci zorientować się w kwestiach żywieniowych zwierzaka.
Cavapoo dla alergika

Cavapoo dla alergika. Czy to dobry pomysł?

Cavapoo jest cudownym, mały psem, który może stać się świetnym towarzyszem na lata. Czy jednak rasa Cavapoo dla alergika to dobry pomysł? Dowiedz się tego czytając ten artykuł dalej.