Patrycja Maczek

Weterynarz z latami doświadczenia. Kocha wszystkie zwierzęta ale jej serce skradły psy rasy cavapoo. Prywatnie mama 6-letniej Oliwii, uwielbia podróżować oraz poznawać nowe miejsca.

Czy wiesz, jak zadbać o zdrowie swojego konia?

Właściwa pielęgnacja konia jest kluczowa dla jego zdrowia i dobrego samopoczucia. Odpowiednie środki pielęgnacyjne pomagają utrzymać sierść, kopyta i skórę w doskonałej kondycji. Bez względu na to, czy twoje konie są używane do sportu, rekreacji czy wystaw, warto poznać najlepsze produkty, które pomogą utrzymać ich w doskonałej formie. Oto trzy niezawodne środki pielęgnacyjne dla koni.

Wytrzymałe zabawki dla psa – jak znaleźć idealną zabawkę dla Twojego pupila?

Wszyscy kochamy obdarowywać naszych pupili nowymi zabawkami, ale zwykłe zabawki z miękkiego materiału nie zawsze spełniają oczekiwania naszych czworonożnych przyjaciół. Dlatego ważne jest, aby wybierać zabawki wykonane z trwałych materiałów, które z pewnością przetrwają dłużej niż kilka dni. W tym artykule omówimy najważniejsze czynniki, na które warto zwrócić uwagę podczas wyboru idealnej zabawki dla Twojego psa.
Cavapoo czarny

Cavapoo czarny. Czy łatwo spotkać czarnego Cavapoo?

Psy rasy Cavapoo są znane ze swojego pogodnego usposobienia. Czy Cavapoo czarny również ma podobny temperament? Jak często można go spotkać oraz jakie grożą mu komplikacje zdrowotne? Dowiedz się tego wszystkiego, czytając poniższy artykuł.
Cavapoo charakter

Cavapoo charakter – co musisz wiedzieć o tej rasie psa?

Cavapoo to rasa psa, której początki sięgają lat 90 XX. wieku. Powstała ona przez skrzyżowanie dwóch ras: pudla miniaturowego oraz psa rasy cavalier king charles spaniel. Jakie cechy posiada piesek tej rasy i dla kogo będzie idealny? Poznaj cavapoo opinie specjalistów!
cavapoo hodowla

Cavapoo – hodowla. Czy znajdziemy hodowle cavapoo w Polsce?

Cavapoo to bez wątpienia najlepszy przyjaciel człowieka. Jest to pies o wielkim sercu, inteligentny oraz piękny. Gubi bardzo mało sierści, więc jest przyjazny dla alergików. Świetnie sprawdza się dla rodzin z dziećmi, ponieważ jest przyjazny, cierpliwy i bezkonfliktowy. Czy znajdziemy cavapoo hodowla w Polsce? Na co najczęściej choruje ta rasa? Ile kosztuje? Tego dowiesz się w niniejszym artykule.
Jak strzyc Cavapoo

Jak strzyc Cavapoo? Strzyżenie i pielęgnacja psa

Cavapoo to rasa, która zachwyca swoją piękną, długą, kształtną sierścią. Wymaga ona jednak zaangażowania w kwestii pielęgnacji. Chcesz dowiedzieć się jak strzyc cavapoo oraz jak pielęgnować jego sierść? Przeczytaj niniejszy artykuł.
Cavapoo tricolor

Cavapoo tricolor – trzy kolorowe umaszczenie

Psy rasy Cavapoo są niewzykle uroczne, towarzyskie i bystre. Czy tak samo jest w przypadku Cavapoo tricolor? Dowiedz się więcej na temat umaszczenia zwierzaków, temperamentu oraz chorób, które mogą im zagrażać.
cavapoo choroby

Cavapoo – choroby. Na co najczęściej chorują Cavapoo?

Cavapoo to niezwykła rasa, która została celowo stworzona przez hodowców. Mają przyjazne charaktery idealne dla rodzin z dziećmi, a przy tym wyglądają jak małe, puszyste misie. Cechują się inteligencją oraz całkiem dobrym zdrowiem. Na co najczęściej chorują cavapoo? Jaki mają charakter? Tego dowiesz się w niniejszym artykule.
Cavapoo w Polsce

Cavapoo w Polsce – popularne psy tej rasy w Polsce

Cavapoo w Polsce zyskuje coraz większą popularność. Nic w tym dziwnego. Wszak wiele polskich gwiazd posiada pieski tej rasy. Chciałbyś się dowiedzieć, które z polskich sław mają te czworonogi i dowiedzieć się o ich pupilach czegoś więcej? Zapraszamy do lektury!
Cockapoo czy Cavapoo

Cockapoo czy Cavapoo? Porównanie ras psów

Cockapoo czy Cavapoo? Choć obie rasy są stosunkowo podobne i są krzyżówkami pudla i spaniela, mogą różnić się subtelnymi niuansami. Dowiedz się więcej na ten temat, czytając poniższy artykuł.
Cavapoo vs Cavachon

Cavapoo vs Cavachon – porównanie ras

Cavapoo i Cavachon to dwie rasy psów, które są popularne ze względu na swoje małe rozmiary i przyjazne usposobienie. Dowiedz się więcej i zapoznaj się bliżej z tematem artykułu ''Cavapoo vs Cavachon - porównanie ras''.
Maltipoo czy Cavapoo

Maltipoo czy Cavapoo – różnica temperamentów

Maltipoo i Cavapoo powstały w wyniku skrzyżowania dwóch ras: pudla i Maltańczyka w przypadku Maltipoo i pudla i King Charles Cavalier Spaniela w przypadku tego drugiego. Dowiedz się więcej na temat różnic temperamentów. Maltipoo czy cavapoo?
Cavapoo cena

Cavapoo cena – ile kosztuje pies rasy cavapoo?

Cavapoo to rasa psa która zachwyciła wielu - ma oryginalny wygląd, doskonały charakter i umiejętność przystosowania się do każdych warunków. Żywienie psa, jego pielęgnacja, zapewnienie odpowiednich warunków nie jest tanie. Ile kosztuje pies rasy cavapoo? Dlaczego jego cena jest tak wysoka? Tego dowiesz się w niniejszym artykule.
imiona dla cavapoo

Imiona dla Cavapoo. Propozycje imion dla pupila

Imiona nadawane zwierzakom powinny być przemyślane, bowiem będą one towarzyszyć im przez całe życie. Jakie imiona dla cavapoo są najlepsze? Poznaj propozycje imion dla psa rasy Cavapoo oraz dowiedz się o radach dotyczących wyboru imienia dla psa.
cavapoo mini

Cavapoo mini – co warto wiedzieć na temat tej rasy?

Rasa psów cavapoo mini to nowa i młoda odmiana, będąca połączeniem ras - cavalier king charles spaniel i pudel miniaturowy. W tym artykule, znajduje się opis jego charakteru, zachowania, zalet i cech zewnętrznych w wieku dorosłym.