Przeglądasz teraz

Wygląd

Artykułów: 4

Wygląd Cavapoo zależy od tego, jakie kolory mieli jego rodzice. A tych kolorów może być wiele: golden Cavapoo, Cavapoo czarny i Cavapoo tricolor to najczęściej spotykane kolory, jednak jest ich znacznie więcej.

Sierść Cavadoodla jest niezwykle miękka i może być falista lub mocno kręcona. Ważna jest ich pielęgnacja, gdyż sierść bardzo łatwo się plącze.

Dużą zaletą dla wielu osób jest to, że wzrost i waga tych psów nie są duże. Jeżeli zastanawiasz się, jak duży urośnie Cavapoo, to odpowiedź nie będzie jednoznaczna. Istnieje wiele aspektów, które mają wpływ na wielkość tych psów.

Cavapoo czarny

Cavapoo czarny. Czy łatwo spotkać czarnego Cavapoo?

Psy rasy Cavapoo są znane ze swojego pogodnego usposobienia. Czy Cavapoo czarny również ma podobny temperament? Jak często można go spotkać oraz jakie grożą mu komplikacje zdrowotne? Dowiedz się tego wszystkiego, czytając poniższy artykuł.
Cavapoo tricolor

Cavapoo tricolor – trzy kolorowe umaszczenie

Psy rasy Cavapoo są niewzykle uroczne, towarzyskie i bystre. Czy tak samo jest w przypadku Cavapoo tricolor? Dowiedz się więcej na temat umaszczenia zwierzaków, temperamentu oraz chorób, które mogą im zagrażać.
cavapoo jak duży rośnie

Cavapoo – jak duży urośnie twój pupil?

Psy rasy Cavapoo słyną ze swojego pogodnego usposobienia oraz inteligencji. Jak wygląda natomiast sytuacja w kontekście rozmiaru zwierzaka? Cavapoo - jak duży rośnie oraz co wpływa na jego rozmiar.