Przeglądasz teraz

Zdrowie

Zdrowie Cavapoo to nie tylko możliwe choroby i zwyrodnienia. Warto także dowiedzieć się, jaką karmę stosować przy tych aktywnych i niezwykle przyjaznych psach, a także ustalić do jakiego wzrostu i wagi pies rasy Cavapoo (Cavadoodle) urośnie. Ponadto odpowiadamy na pytanie, czy Cavapoo będzie odpowiedni dla alergika.

Czym jest karma monobiałkowa dla psa?

Karma monobiałkowa dla psa to rodzaj diety opracowanej specjalnie po to, by dostarczać wszystkich niezbędnych składników odżywczych dla optymalnego zdrowia, bez żadnych negatywnych skutków ubocznych. Składa się z jednego źródła białka i nie zawiera węglowodanów ani innych składników, które mogłyby powodować problemy trawienne. Ten rodzaj diety staje się coraz bardziej popularny ze względu na swoją prostotę i korzyści zdrowotne, zwłaszcza w porównaniu z tradycyjnymi komercyjnymi karmami dla zwierząt.
cavapoo choroby

Cavapoo – choroby. Na co najczęściej chorują Cavapoo?

Cavapoo to niezwykła rasa, która została celowo stworzona przez hodowców. Mają przyjazne charaktery idealne dla rodzin z dziećmi, a przy tym wyglądają jak małe, puszyste misie. Cechują się inteligencją oraz całkiem dobrym zdrowiem. Na co najczęściej chorują cavapoo? Jaki mają charakter? Tego dowiesz się w niniejszym artykule.
cavapoo waga

Cavapoo – waga. Ile waży pies rasy cavapoo?

To, na co warto zwrócić uwagę przy hodowli lub adopcji psa cavapoo, to między innymi waga. Zgodnie z tytułem artykułu cavapoo - waga, przyjrzymy się temu, jaka jest optymalna waga dla tej rasy oraz jakie czynniki mogą wpływać na jej zmiany.
karma dla cavapoo

Karma dla Cavapoo. Czym żywić pupila?

Cavapoo jest rasą hybrydową, która powstała w wyniku połączenia dwóch ras: King Charles Cavalier Spaniela oraz pudla. W tym artykule zapoznasz się z tematem ''Karma dla Cavapoo'', który pomoże Ci zorientować się w kwestiach żywieniowych zwierzaka.
Cavapoo dla alergika

Cavapoo dla alergika. Czy to dobry pomysł?

Cavapoo jest cudownym, mały psem, który może stać się świetnym towarzyszem na lata. Czy jednak rasa Cavapoo dla alergika to dobry pomysł? Dowiedz się tego czytając ten artykuł dalej.